Godt og Blanda best i dameklassa, Kjil and Friends vinnarar i herreklassa

Godt og Blanda og Kjil and Friends best i den 16.utgåva av KL

Godt og Blanda, utan Ida og Ingvill Loftesnes Kvåle i finalespelet, slo Retro 1-0 i ein spennande damefinale. På herresida slo Kjil and Friends, utan Eilert Holme som måtte kasta inn håndkleet med strekk, Vik Gym med 3-1 i finalen. Dette var såvidt me hugsar tredje gangen på dei fire siste åra at Vik Gym enda som tapande finalist, men kjenner me dei rett prøver dei nok att neste år og på banketten plar dei uansett vere sterke :) Turneringa ellers var prega av mange jamne kampar og det likar me. Heile 8 av kampane i sluttspelet måtte avgjerast på golden goal, men ingen av kampane gjekk heilt til straffekonk.

Godt og Blanda bestod av Ingrid Hagen, Andrea Mo Dalatun, Lise Helen Hollsten, Marthe Sjøvoll, Ida Loftesnes Kvåle, Ingvill Loftesnes Kvåle, Hege Buene, Heidi Flotve, Ida Nornes, Miriam Mjåseth, Trude Husabø, Ingeborg Osland og Ida Dalaker.

Kjil and Friends stillte med dette laget: Terje Målsnes, Ole Marius Solberg, Torbjørn Ylvisåker, Eilert Holme, Johan Salveson, Geir Erik Røysi, Stian Solberg, Daniel Fylling, Endre Holstad, Øystein Myrkaskog, Terje Flugheim

Gratulera til vinnarlaga og takk til alle som stillte opp, både dei på bana, tribuna og dei som sette av helga til litt dugnadsinnsats. Me håpar flest muleg tek turen til Sogndal Hotell seinare i kveld

Gruppe K1 K Mål P   Gruppe K2 K Mål P
Godt og Blanda 3 5-1 6   Retro 3 13-1 9
Skroftsedn 3 2-2 4   7Meget Solide 3 4-4 4
Baluba 3 2-5 4   Andrevalget 3 1-6 4
Sprettens Stjernelag 3 2-3 2   Supermix 3 0-7 0
                 
                 
Gruppe A K Mål P   Gruppe B K Mål P
Meme Team 3 5-2 9   Kjil and Friends 3 7-2 7
Midtfjords 3 2-2 3   Trusefuktarane 3 4-2 6
Jelzin U 3 3-4 3   Fotballklubben FK 3 2-2 4
Wasa 3 3-5 3   KM 3 2-9 0
                 
                 
Gruppe C K Mål P   Gruppe D K Mål P
Stjernekua! 3 6-3 7   Ludokam 3 11-3 9
Bayer Neverlosen 3 5-3 7   Farande Fant 3 3-2 4
Tony Pulis 3 3-3 3   Engebø Racing 3 4-9 3
Dei stusselige 3 1-6 0   Pondus 3 1-5 1
                 
                 
Gruppe E K Mål P   Gruppe F K Mål P
Vik Gym 3 8-0 9   Innaføringadn 4 10-7 10
Pøkkers 3 2-2 4   Ringerike Inmates 4 5-4 7
La Albiceleste 3 4-8 3   Kakepynt 4 7-6 6
Inter Pirelli 3 4-8 1   Ornes 4 6-3 5
          Dag Are 4 1-9 0
SLUTTSPEL RESULTAT
      Kamp          
Dag Bane Tid nr. Type Heimelag   Bortelag Resultat
Laurdag Bane 1 12:30 53 Mlm-spel La Albiceleste  - Jelzin U 2-1eo
Laurdag Bane 2 12:30 54 Mlm-spel Tony Pulis - Engebø Racing 0-1eo
Laurdag Bane 1 12:45 55 1/8-dels Meme Team - Pøkkers 4-3eo
Laurdag Bane 2 12:45 56 1/8-dels Kjil and Friends - Ringerike Inmates 1-0eo
Laurdag Bane 1 13:00 57 1/8-dels Stjernekua! - Kakepynt 1-0eo
Laurdag Bane 2 13:00 58 1/8-dels Ludokam. - La Albiceleste 3-0
Laurdag Bane 1 13:15 59 1/8-dels Vik Gym - Engebø Racing 1-0
Laurdag Bane 2 13:15 60 1/8-dels Midtfjords - Bayer Neverlosen 2-0
Laurdag Bane 1 13:30 61 1/8-dels Innaføringadn - Fotballkl FK 4-3
Laurdag Bane 2 13:30 62 1/8-dels Trusefuktarane - Farande Fant 1-0
Laurdag Bane 1 13:45 63 Kvartfinale Meme Team - Kjil and Friends 1-2
Laurdag Bane 2 13:45 64 Kvartfinale Stjernekua! - Ludokam 1-0
Laurdag Bane 1 14:00 65 Kvartfinale Vik Gym - Midtfjords 1-0eo
Laurdag Bane 2 14:00 66 Kvartfinale Innaføringadn - Trusefuktarane 0-1
Laurdag Bane 1 14:15 67 Semi Dame Godt og Blanda - Meget Solide 3-1
Laurdag Bane 2 14:15 68 Semi Dame Retro - Skroftsedn 2-1eo
Laurdag Bane 1 14:30 69 Semifinale Kjil and Friends - Stjernekua! 3-0
Laurdag Bane 2 14:30 70 Semifinale Vik Gym - Trusefuktarane 1-0eo
Laurdag Bane 1 14:45 71 Finale Dame Godt og Blanda - Retro 1-0
Laurdag Bane 1 15:00 72 Finale   Kjil and Friends - Vik Gym 3-1
 

 

 

 Hovudsponsorar:

    

     

  Sponsorar:                        

    

           

           

     

   

    

          

 

Støttespelarar/minisponsorar:

                    

             

           

        

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift